30 LET V ČESKU!

30 LET V ČESKU!

Připravili jsme pro vás to nejlepší z naší nabídky. Nakupovat můžete jak on-line na našem našem e-shopu, tak osobně na prodejnách Kärcher Center REA. Méně peněz, více Kärcher!Připravili jsme pro vás to nejlepší z naší nabídky. Nakupovat můžete jak on-line na našem našem e-shopu, tak osobně na prodejnách Kärcher Center REA. Méně peněz, více Kärcher! Pro využití záruky 24 + 30 měsíců je potřeba vyplnit formulář.

Službu prodloužené záruky Kärcher (dále jen „záruka 24+30“) 30 měsíců navíc poskytujeme všem konečným spotřebitelům (neplatí na nákup na fakturu s IČO), kteří si zakoupí vybrané výrobky Kärcher z prodejní akce „Prodloužení záruky 30 měsíců“

Aktivování prodloužené záruky je podmíněno registrací výrobku do 30 dnů od provedení nákupu přes níže uvedený registrační formulář. Pro nákupy v internetovém obchodě platí datum uvedené na faktuře (ne datum objednávky). 

Níže také naleznete ke stažení podrobné podmínky prodloužení záruky. Pro uplatnění prodloužené záruky +30 měsíců musí zákazník SOUČASNĚ předložit potvrzení o prodloužení záruky spolu s dokladem o nákupu.

Akce je platná od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2023.

PŘEJÍT NA FORMULÁŘ