Čistěte jako odborník s aplikačním poradcem


Tlakové myčky řady Smart Control ještě více zefektivní čištění díky  chytré aplikaci Home & Garden, která vám například  pomůže vybrat optimální úroveň tlaku dle předmětu.  Další výhodou je  funkce Boost  pro extra energii: vhodná především  pro velmi odolné nečistoty.

Čistěte jako odborník s aplikačním poradcem

Tlakový čistič Smart Control lze nyní jednoduše připojit k aplikaci Kärcher Home & Garden ve vašem smartphonu. Čistění bude s aplikačním poradcem mnohem snazší a ještě více efektivnější, protože budete dostávat informace, tedy praktické tipy a triky pro čištění. Například můžete sledovat údaje, jaká je optimální úroveň tlaku pro předmět, který má být čištěn.

Režim Boost

Zařízení Smart Control mají režim Boost pro extra energii. Díky režimu Boost, kdy je po dobu 30 sekund vyvíjen větší tlak na předmět, již není problém vyčistit odolnou špínu. Pro snadné používání je možné aktivovat režim přes mobilní aplikaci nebo pomocí vysokotlaké pistole.

Vše co potřebujete

Díky chytrým detailům vybavení, jako je vysokotlaká pistole Smart Control, pracovní nástavec tryska Multi-Jet 3 v 1 a čisticí systém Plug ‘n’ Clean, budete čelit každé výzvě čištění s úsměvem na rtech.

Výhody