MOBILNÍ APLIKACE HOME & GARDEN


Čištění může být ještě efektivnější díky chytré aplikaci Home & Garden, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu.
Aplikaci lze využít ke všem tlakovým myčkám z řady
Power Control a Smart Control.

TLAKOVÉ MYČKY POWER CONTROL

Tlakové myčky Kärcher třídy Power Control nabízejí efektivní čištění, díky spouštěcí pistoli Power Control, která zobrazuje nastavený tlak přímo na displeji nebo chytré aplikaci Home & Garden, se kterou si můžete svou tlakovou myčku propojit s vaším chytrým telefonem. Proces čistění si tak můžete snadno a rychle přizpůsobit vašim potřebám. Funkci power kontrol je možné využít u Tlakové myčky K 2 Power Control Home.

TLAKOVÁ MYČKA K 2 POWER CONTROL HOME

Tlaková myčka K 2 Power Control Home s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher Home & Garden a vysokotlakou pistolí G 120 Q. Tlaková myčka je vhodná na čištění předmětů, jako jsou jízdní kola, zahradní nářadí nebo zahradní nábytek. Včetně sady Home.

Tlaková myčka K 2 Power Control Home s mobilní aplikací Kärcher Home & Garden promění každého uživatele v odborníka na čištění. Aplikační poradce pomáhá uživateli s praktickými tipy a triky při každém úkolu čištění. Aplikace také nabízí komplexní službu včetně informací o zařízení. Zařízení je vybaveno vysokotlakou pistolí a pracovními nástavci s adaptérem Quick Connect. Úroveň tlaku lze nastavit přímo na nástavci Click Vario Power - pro maximální kontrolu při každém čištění. Zařízení má také výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť pro pohodlný transport a skladování, sací hadici pro snadnou aplikaci čisticích prostředků, praktické držáky na příslušenství, vysokotlakou pistoli a kabel, stejně jako pětimetrovou hadici. Sada Home s povrchovým čističem T 1 a 500 ml čisticího prostředku "Patio & Deck" poskytuje čištění větších ploch bez stříkající vody.

TLAKOVÉ MYČKY SMART CONTROL

Tlakové myčky řady Smart Control ještě více zefektivní čištění díky chytré aplikaci Home & Garden, která vám například pomůže vybrat optimální úroveň tlaku dle předmětu. Další výhodou je funkce Boost, která se postará o to, aby byly odstraněny odolné nečistoty. Funkci smart kontrol je možné využít u Tlakové myčky Smart Control .

TLAKOVÁ MYČKA K 5 PREMIUM SMART CONTROL


Mobilní aplikace Home & Garden

Tlaková myčka K 5 Premium Smart Control nabízí Bluetooth připojení, možnost propojení prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher Home & Garden, režim Boost pro extra výkon, tlakovou pistolí G 180 Q Smart Control a pracovní nástavce Multi Jet 3 v 1.

Tlaková myčka K 5 Premium Smart Control nabízí snadné připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Uživatel je podporován prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher Home & Garden s praktickými tipy, triky a nastavením při čištění v různých situacích a při čištění různých objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči. Zařízení disponuje režimem Boost pro zvýšení výkonu při čištění odolných nečistot. Vysokotlaká pistole G 180 Q Smart Control s LCD displejem a pracovní nástavec Multi Jet 3 v 1 nabízejí maximální kontrolu: tlak se nastavuje přímo na tlakové pistoli nebo se na tlakovou pistoli přenáší prostřednictvím mobilní aplikace. Na LCD displeji můžete zkontrolovat, která úroveň tlaku je nastavena, zda lze aktivovat zvýšení tlaku nebo zda je zařízení stále v klidovém režimu. Další výbavou je čisticí systém Plug ‘n’ Clean, vysoce kvalitní hliníková teleskopická rukojeť, parkovací poloha a snadno přístupné příslušenství. Včetně bubnu na navíjení hadice.
Stažení aplikace Home & Garden do vašeho chytrého telefonu: