PODLAHOVÁ MYČKA FC 7 CORDLESSAKU podlahová myčka FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Jednoduše stiskněte tlačítko na rukojeti, abyste přizpůsobili průtok vody a rychlost válce podlaze. Navíc disponuje funkcí BOOST pro odolné nečistoty. To znamená, že můžete dělat dvě věci najednou a tím ušetříte až polovinu času, aniž byste si zašpinili ruce!Lepší čisticí výkon až o 20 procent než u mopu

Čisticí výkon podlahové myčky FC 7 je mnohem vyšší než u běžných mopů. Už není potřeba ručně drhnout nečistoty na podlaze nebo zdlouhavě ždímat hadry na čištění podlahy. Nečistoty jsou odstraňovány samočisticí funkcí. Díky nádrži na čerstvou a špinavou vodu tak s sebou nemusíte tahat kbelík. Po vytření podlahy je možné válečky prát v pračce při 60 °C.

Rychlejší čištění až o 50 % díky technologii pohonů se 4 válečky

Podlahová myčka FC 7 nabízí úsporu času až o polovinu. Vytírat je nyní možné i bez předchozího vysávání, protože se s přístrojem lze snadno dostat do všech rohů a podél hran. Pomocí integrovaných hřebenů si FC 7 snadno poradí s vlasy na podlaze. Stírá a zachycuje všechny typy každodenních nečistot v jednom kroku.

Úspora vody až 90 %

Ve srovnání s běžným mopem a kbelíkem je úspora vody až 90 %. Po vytření podlahy lze válečky z mikrovláken snadno vyjmout, vyprat v pračce při 60 °C a později díky rychlé a jednoduché montáži vrátit zpět.

3 úrovně čištění pro různé typy podlah a nečistot

Podlahová myčka je vhodná pro všechny tvrdé podlahy (kámen, dlaždice, parkety, laminát, vinyl), a to hlavně díky nižší zbytkové vlhkosti. Po vytření se po podlaze dá znovu ihned chodit a není třeba čekat několik minut. Otáčení válce a průtok vody je možné upravit podle typu nečistot a podlahy. (úroveň 1 - dřevěné podlahy, úroveň 2 - kamenné podlahy). Režim Boost si poradí s odstraněním odolných skvrn.

Podlahová myčka LC 7 Cordless

AKU podlahová myčka FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Tím ušetříte až polovinu času. Navíc disponuje funkcí Boost pro odolné nečistoty.

Podlahová myčka FC 7 Cordless premium

Čtyřválcová technologie s protiběžným otáčením podlahové myčky FC 7 Cordless premium umožňuje rychlé a efektivní čištění s důkladným odstraňováním nečistot a vlasové filtry zajišťují skvělé sbírání vlasů. Podlahy jsou až o 20 % čistší než při úklidu s běžným mopem, a to až k okraji.

Výhody a využití AKU podlahové myčky FC 7 Cordless

Až o 20 %* lepší čisticí výkon

Čtyři elektricky poháněné válečky bez námahy klouzají po podlaze a jsou schopné generovat četné stírací pohyby v jednom průchodu. To znamená, že dosáhnete hygieničtějšího a efektivnějšího výsledku než u tradičního mopu.

Čištění podlah je mnohem snadnější

Už žádné ruční drhnutí či zdlouhavé ždímání hadrů na čištění podlah, protože nečistoty z válečků jsou odstraňovány samočistící funkcí. Díky samostatně integrované a snadno odnímatelné nádrži na čerstvou a špinavou vodu, již nemusíte vláčet kbelík.

Vhodné pro všechny tvrdé podlahy

Díky nižší zbytkové vlhkosti je vhodný pro všechny tvrdé podlahy (kámen, dlaždice, parkety, laminát, vinyl). Po podlaze se dá chodit znovu prakticky za okamžik. Dokonalou péči o podlahu zajistíte v kombinaci s čisticími a ošetřovacími prostředky Kärcher.

Perfektní čištění rohů a hran

Pohon centrálního válce zajišťuje vynikající výsledky čištění v rozích a podél hran.

Omyvatelné válečky

Montáž a demontáž válečků z mikrovláken je snadná a rychlá. Válečky lze také prát v pračce až na 60 °C.

Úspora vody až 90 %

Spotřeba vody je nižší ve srovnání s čištěním tradičním mopem a kbelíkem.

Čisticí prostředky a příslušenství k FC 7

Nabízíme příslušenství a řadu čističů Kärcher, které lze přizpůsobit vaší podlaze.
Standardní čistící prostředek je vhodný například na jakoukoli tvrdou podlahu, zatímco speciální čisticí prostředky na dřevo a kámen, tyto typy podlah navíc ošetřují a chrání.

ČISTIČ KAMENNÝCH PODLAH RM 537, 500M

Čistič podlah RM 537 pro dokonalý výsledek bez šmouh na dlažbě, kameni a přírodním kameni. Odstraňuje efektivně a šetrně stopy po obuvi a je vhodný i na vinyl, PVC a Linoleum.

PODLAHOVÝ ČISTIČ, UNIVERZÁLNÍ RM 536, 500ML

Pro všechny tvrdé podlahy: Čistič ploch Universal RM 536 pro důkladné čištění. Odstraňuje stopy po obuvi pro výsledek bez šmouh. S ochranou proti mokru a citronovou vůní.

PODLAHOVÁ PÉČE PRO DŘEVO OLEJOVANÉ/VOSKOVANÉ RM 535, 500ML

Podlahová péče RM 535 čistí, pečuje a chrání naolejované a navoskované dřevěné podlahy. Zanechává hedvábně matný lesk beze šmouh a bez nutného oplachování. Příjemná vůně včelího vosku.

PÉČE O DŘEVĚNÉ PODLAHY (UZAVŘENÉ) RM 534, 500ML

Pro důkladné a šetrné čištění, osvěžení a péči o uzavřené dřevěné podlahy. S účinnou ochranou proti mokru a svěží citronovou vůní.

SADA VÁLCŮ ŽLUTÉ

Dvoudílná sada válců z mikrovláken pro šetrné vlhké čištění a péči o všechny tvrdé podlahy. Bez žmolků, savé a odolné. Vhodné pro praní v pračce do 60 °C.

SADA VÁLCŮ ŠEDÉ

Dvoudílná sada válců z mikrovláken pro šetrné vlhké čištění a péči o všechny tvrdé podlahy. Bez žmolků, savé a odolné. Vhodné pro praní v pračce do 60 °C.

SADA VÁLCŮ NA KÁMEN

Se sadou dvou válečků na kámen může být čištění tvrdé podlahy snadné. Vhodné pro praní v pračce do 60 °C.