PROFESIONÁLNÍ ČISTIČKY VZDUCHU


Znečištěný vzduch, ať už výpary z koberců, poletujícím pylem, zárodky nebo jen špatný vzduch po dlouhé poradě v zasedací místnosti, je vždy problém. Následkem toho se mohou dostavit poruchy koncentrace, bolesti hlavy, ucpaný nos a dokonce astmatické záchvaty. S naší čističkou vzduchu se těchto problémů jednoduše zbavíte: Zapněte čističku vzduchu a volně dýchejte.

Kärcher

3 Výrobky

Kärcher Air Purifier 	 AFG 100 Anthracite

AFG 100 ANTRACITE  

  • NEW

Čistička vzduchu AFG 100 (antracitová) s využitím jedinečné technologie plazmy. Spolehlivě zničí zárodky a vyčistí vzduch v místnosti předsazeným filtrem a HEPA filtrem*/filtrem s aktivním uhlím. * EN 1822:1998
Kärcher Air Purifier 	 AF 100

AF 100

  • NEW

Pro lepší kvalitu vzduchu v místnostech do 100 m²: mobilní čistička vzduchu AF 100 s přesným laserovým senzorem, automatickým režimem a několika druhy filtrů pro různé oblasti použití  

Kärcher Air Purifier 	 AFG 100 White

AFG 100 WHITE 

  • NEW

Vzduch v místnosti bez zárodků díky plazmě. Čistička vzduchu AFG 100 (bílá) je také vybavená předsazeným filtrem a HEPA filtrem*/filtrem z aktivního uhlí a efektivně chrání před jakýmkoli znečištěním vzduchu. * EN 1822:1998
Za čistý vzduch!

Nakupujeme bio potraviny, spíme na zdravotních matracích, sledujeme, kolik jsme přes den ušli kroků, a děláme řadu jiných podivností, abychom byli „fit“, „fresh“ a kdoví co ještě. Současná společnost je zdravým životním stylem téměř posedlá. Málokdo si ale uvědomuje, že základ zdraví není v bio okurce, ale ve vzduchu. S každým nádechem se nám do plic dostává spousta škodlivin, a to nemusíme stát zrovna uprostřed křižovatky. Stačí být v uzavřeném prostoru, jako je kancelář nebo byt. Pokud chcete udělat něco smysluplného pro své zdraví, měli byste si říct o čistý vzduch. A pěkně zhluboka!


Jak to celé funguje?

S našimi čističkami vzduchu patří vzduch v uzavřených místnostech zatížený původci chorob minulosti. O to se postará především integrovaný generátor plazmy, který odstraní a následně zničí ze vzduchu v místnosti veškeré druhy zárodků. Větší a jemnější částice jako vlasy, prach nebo plyny spolehlivě a bezpečně eliminuje doplňkový a vícestupňový systém z předsazeného filtru, HEPA filtru* a filtru z aktivního uhlí. Vzduch kontroluje senzor, takže jeho kvalita zůstává v automatickém provozu kdykoli konstantní. Pětistupňový ventilátor zásobuje v případě potřeby místnosti o rozloze až 60 m² během krátké doby čistým vzduchem. 

filtr

Vícestupňový filtrační systém
Odstraňuje částečky, plyny a zárodky ze vzduchu v místnosti a účinně je ničí. Vysoký průchod vdzuchu zajišťuje jeho velmi efektivní čištění.

design

Moderní, štíhlý a kompaktní design zařízení
Vměstná se nenápadně do každého výklenku. Osvětlení lze dle potřeby různorodě upravit.

plazma

Jedinečné působení plazmy
Generátor plazmy zničí každý druh znečištění ve vzduchu v místnosti a postará se o vzduch bez zárodků. Použitelný pro každý druh znečištění vzduchu. Nevydává ozón (podle ECARF).

Co díky čističce vzduchu přestanete řešit?

Nedávno jsme uvedli na trh kvalitní čističky vzduchu Air Purifier AF 100 a AFG 100, které se postarají o to, aby se vám doma a v práci dobře dýchalo. Automaticky vyhodnotí úroveň kvality vzduchu a podle toho jej pročistí přes řadu účinných filtrů.

 

Co díky čističce vzduchu přestanete řešit?

 

  • Že na jaře začalo všechno kvést.

 

  • Že si kolega přinesl k obědu makrelu nadívanou tvarůžky s česnekem

 

  • Že kolega přišel do práce s rýmou.

 

  • Že kolega přes rýmu necítí, že potřebuje sprchu.

 

  • Že paní uklízečka utírá prach jen tam, kde to je vidět.

 

  • Že po loňské havárii vody začala za skříní kvést ušlechtilá plíseň.