O nás

Prodej a servis Kärcher

Prodejem strojů značky Kärcher a servisem se zabýváme již od roku 1993, nejdříve jako fyzická osoba se sídlem v Olomouci a provozovnou Šumperk. Později již jako nově vzniklá společnost REA Center s.r.o. se sídlem v Praze a dvěma provozovnami. Za téměř 20 let jsme si vybudovali silné portfolio zákazníků a pevnou důvěru světoznámého výrobce čisticí techniky Kärcher. Naše činnost je zaměřena na kvalitní poskytování služeb v oblasti záručního i pozáručního servisu a prodeji. Na každé provozovně jsou vyškolení servisní technici s dostatečnou praxí a technickým vybavením. Řadíme se tak mezi autorizované zástupce v ČR, kteří dodržují pravidla prodeje a poskytování služeb stanovené importérem Kärcher CZ s.r.o.

Více o sortimentu a nabídce naleznete v našem e-shopu rea-karcher.cz

Topidla a vysoušeče

Druhým pilířem naší činnost je pak prodej a pronájem mobilních teplovzdušných agregátů a vysoušečů. V této oblasti máme již více než 10 let zkušeností.
Na velké i malé stavby dodáváme teplo (i včetně paliva s odpočtem spotřební daně) po dobu zimní výstavby. Zákazníkům poskytujeme rovněž komplexní služby – nejen dodání patřičné techniky, ale i veškerý potřebný servis včetně plné obsluhy zařízení. Více o sortimentu a nabídce naleznete v našem e-shopu rea-topeni.cz

Kontaktujte nás
Naše provozovny
Praha
281 923 434
Olomouc
585 438 133
Šumperk
583 215 479
Bratislava