Kärcher B 50W Bp Pack 80Ah, D51
Kód: 15332370
Zpracujeme individuální technický návrh

Zajistíme školení obsluhy a uvedení do provozu

Dodáváme náhradní díly a příslušenství

Garantujeme záruční servis i pozáruční opravy
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis
Bateriový podlahový mycí stroj B 50 W Bp je ideální pro efektivní čištění podlah v průmyslovém prostředí. Kompaktní design poskytuje lepší přehled a nabízí vynikající manévrovatelnost i v těžko přístupných oblastech. Ručně vedený stroj se může pochlubit robustní konstrukcí s kartáčovou hlavou a stěrkou vyrobenou z odolného litého hliníku. Parabolická stěrka zajišťuje dokonalé sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Jednokotoučová kartáčová hlava D 51 spolehlivě poskytuje vynikající výsledky čištění a tichou údržbu nebo mezičištění během otevírací doby. Výkonná baterie AGM spolehlivě poskytuje výkon 80 Ah po dlouhou dobu provozu. Pohon kol usnadňuje obsluhu a snižuje fyzickou námahu uživatelů. Čerstvou vodu lze snadno doplnit z libovolného kohoutku pomocí univerzální plnicí hadice. Pokročilá nastavení a informace lze snadno ovládat ze smartphonu pomocí aplikace „Machine connect“.
Oblasti použití
- Ideální pro úklid budov, v maloobchodě nebo ve veřejných budovách
- Vhodný k čištění podlah v jídelnách, školách a nemocnicích
- Pro údržbu a mezičištění, např. ve veřejných budovách
Funkce
Extrémně kompaktní stroj
Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Jednoduchá manipulace, bezpečný a odolný proti poškození.
Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Jednoduchá manipulace, bezpečný a odolný proti poškození.
Konektivita/smartphone aplikace "Machine connect"
Rozšířená nabídka funkcí a informací. Monitorování zdrojů, zvýšení produktivity, informativní animace pro údržbu a odstraňování problémů. Nastavení parametrů, úprava oprávnění KIK.
Rozšířená nabídka funkcí a informací. Monitorování zdrojů, zvýšení produktivity, informativní animace pro údržbu a odstraňování problémů. Nastavení parametrů, úprava oprávnění KIK.
Hlava kartáče a stěrka z tlakově litého hliníku
Robustní a odolné komponenty. Méně prostojů stroje a vyšší produktivita při nižších nákladech.
Robustní a odolné komponenty. Méně prostojů stroje a vyšší produktivita při nižších nákladech.
Parabolická stěrka Linatex®
Perfektní sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Menší riziko uklouznutí a méně ručních pracích.
Perfektní sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Menší riziko uklouznutí a méně ručních pracích.
Disková kartáčová hlava D 60
Velká a efektivní pracovní šířka. Vyšší produktivita a rychlejší čištění.
Velká a efektivní pracovní šířka. Vyšší produktivita a rychlejší čištění.
Systém Eco!Flow
Umožňuje dávkování vody závislé na rychlosti. Trvale dobré výsledky čištění i v zatáčkách.
Umožňuje dávkování vody závislé na rychlosti. Trvale dobré výsledky čištění i v zatáčkách.
Nový integrovaný systém dávkování čisticího prostředku "DOSE"
Přesné dávkování čisticího prostředku. Trvale dobré výsledky čištění a efektivní úspora nákladů. Bezkontaktní výměna čisticích prostředků prostřednictvím uzavřeného systému.
Přesné dávkování čisticího prostředku. Trvale dobré výsledky čištění a efektivní úspora nákladů. Bezkontaktní výměna čisticích prostředků prostřednictvím uzavřeného systému.
Systém proplachování nádrže Auto-Rinse
Bezdotykové čištění nádrže na špinavou vodu. Žádné cákání.
Bezdotykové čištění nádrže na špinavou vodu. Žádné cákání.
Systém plnění čerstvé vody Auto-Fill
Snadné a rychlé plnění nádrže na čerstvou vodu. Úspora času v procesu čištění, žádné přetečení díky automatickému zastavení.
Snadné a rychlé plnění nádrže na čerstvou vodu. Úspora času v procesu čištění, žádné přetečení díky automatickému zastavení.
Lithium-iontová baterie 80 Ah
Až čtyřnásobná životnost ve srovnání s olověnými akumulátory. Krátké a střední nabíjení možné bez poškození baterie. Méně výměn baterie, nižší náklady, méně prostojů.
Až čtyřnásobná životnost ve srovnání s olověnými akumulátory. Krátké a střední nabíjení možné bez poškození baterie. Méně výměn baterie, nižší náklady, méně prostojů.
Vybavení
- Pohon pojezdu
- Systém dvou nádrží
- Provoz pomocí aplikace
- Barevná a provozní koncepce Kärcher
- Kärcher Intelligent Key System (KIK) s více než 30 uživatelskými jazyky a individuálními uživatelskými právy
- Možnosti upevnění Home Base pro mop nebo podobně
- Přepínač pro snadné ovládání
Obsah balení
- Baterie
- Nabíječka baterií
- Sací lišta, zahnutá
- robustní hliníková tlakově litá sací lišta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní podlahové mycí stroje |
|---|---|
| EAN: | 4054278871318 |
| Baterie: | 24 / 80 V / Ah |
| Doba nabíjení baterie: | cca 7 h |
| Druh pohonu: | Baterie |
| Hladina hluku: | 65 dB(A) |
| Maximální povolená hmotnost: | 245 kg |
| Nádrž čistá/špinavá voda: | 50 / 50 l |
| Napájecí zdroj pro nabíječku baterií: | 100 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Plošný výkon praktický: | 1840 m²/h |
| Plošný výkon, teoretický: | max. 3060 m²/h |
| Počet otáček kartáčů: | 140 rpm |
| Pracovní šířka kartáčů: | 510 mm |
| Pracovní šířka sání: | 850 mm |
| Přítlak kartáčů: | 29 / 32 kg / g/cm² |
| Rozměry (D x Š x V): | 1367 x 609 x 1082 mm |
| Rychlost jízdy: | max. 6 km/h |
| Spotřeba vody: | max. 2.5 l/min |
| Šířka otáčení uličky: | 1400 mm |
| Typ baterií: | bezúdržbové |
| Výdrž baterie: | max. 2 h |
| Trakční pohon: | Trakční motor |
| Délka kartonu: | 1505 mm |
| Šířka kartonu: | 770 mm |
| Výška kartonu: | 1271 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Text
