Kärcher B 80 W Bp Pack 105Ah+D70+Dose+Rinse+AF
Kód: 15333050
Zpracujeme individuální technický návrh

Zajistíme školení obsluhy a uvedení do provozu

Dodáváme náhradní díly a příslušenství

Garantujeme záruční servis i pozáruční opravy
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis
Kompaktní podlahový mycí stroj B 80 W Bp zaujme svou robustní konstrukcí a vysokým výkonem. Kartáčová hlava a sací lišta jsou vyrobeny z odolného tlakově litého hliníku. Parabolická sací lišta v kombinaci s automatickým systémem řízení turbíny Auto!Vac zajišťuje optimální sací výkon díky přesnému přizpůsobení sací síly struktuře podlahy – a to i na strukturovaných površích nebo v ostrých zatáčkách. Robustní dvojitá kotoučová hlava D70 poskytuje trvale vynikající výsledky čištění, zatímco elektrický zvedací motor zajišťuje pohodlnou manipulaci. Bezúdržbová gelová baterie o kapacitě 105 Ah spolehlivě napájí tento ruční stroj a zajišťuje dlouhou dobu provozu. Navzdory svému výkonu zajišťuje kompaktní konstrukce maximální přehlednost a manévrovatelnost, k čemuž přispívá i pohon kol odlehčující zátěž. Dávkovací systém DOSE zajišťuje přesné dávkování čisticích prostředků. Funkce Auto-Rinse zajišťuje hygienické čištění nádrže, zatímco systém Auto-Fill usnadňuje plnění nádrže. Všechna nastavení lze snadno ovládat pomocí smartphonu pomocí aplikace Machine Connect.
Oblasti použití
- Ideální pro úklid maloobchodních prodejen, nákupních center a železářství
- Ideální pro čištění letišť, v průmyslu a v dopravním průmyslu
- Dobře se hodí pro dodavatele stavebních služeb, např. ve sportovních halách
Funkce
Extrémně kompaktní stroj
Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Jednoduchá manipulace, bezpečný a odolný proti poškození.
Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Jednoduchá manipulace, bezpečný a odolný proti poškození.
Konektivita/smartphone aplikace "Machine connect"
Rozšířená nabídka funkcí a informací. Monitorování zdrojů, zvýšení produktivity, informativní animace pro údržbu a odstraňování problémů. Nastavení parametrů, úprava oprávnění KIK.
Rozšířená nabídka funkcí a informací. Monitorování zdrojů, zvýšení produktivity, informativní animace pro údržbu a odstraňování problémů. Nastavení parametrů, úprava oprávnění KIK.
Hlava kartáče a stěrka z tlakově litého hliníku
Robustní a odolné komponenty. Méně prostojů stroje a vyšší produktivita při nižších nákladech.
Robustní a odolné komponenty. Méně prostojů stroje a vyšší produktivita při nižších nákladech.
Parabolická sací lišta s řízením turbíny Auto!Vac
Perfektní sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Menší riziko uklouznutí a méně ručních pracích.
Perfektní sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Menší riziko uklouznutí a méně ručních pracích.
Systém Eco!Flow
Umožňuje dávkování vody závislé na rychlosti. Trvale dobré výsledky čištění i v zatáčkách.
Umožňuje dávkování vody závislé na rychlosti. Trvale dobré výsledky čištění i v zatáčkách.
Inteligentní systém dávkování čisticího prostředku DOSE
Přesné dávkování detergentu a detekce prázdné nádoby. Trvale dobré výsledky čištění a efektivní úspora nákladů.
Přesné dávkování detergentu a detekce prázdné nádoby. Trvale dobré výsledky čištění a efektivní úspora nákladů.
Systém proplachování nádrže Auto-Rinse
Bezdotykové čištění nádrže na špinavou vodu. Žádné cákání.
Bezdotykové čištění nádrže na špinavou vodu. Žádné cákání.
Systém plnění čerstvé vody Auto-Fill
Snadné a rychlé plnění nádrže na čerstvou vodu. Úspora času v procesu čištění, žádné přetečení díky automatickému zastavení.
Snadné a rychlé plnění nádrže na čerstvou vodu. Úspora času v procesu čištění, žádné přetečení díky automatickému zastavení.
Vybavení
- DOSE
- Pohon pojezdu
- Systém dvou nádrží
- Patentovaný systém proplachování nádrže
- Provoz pomocí aplikace
- Automatické plnění
- malé dávkování čisticího prostředku až do 0,25%
- s dávkováním vody v závislosti na rychlosti
- Barevná a provozní koncepce Kärcher
- Kärcher Intelligent Key System (KIK) s více než 30 uživatelskými jazyky a individuálními uživatelskými právy
- Možnosti upevnění Home Base pro mop nebo podobně
- Přepínač pro snadné ovládání
Obsah balení
- Baterie
- vč. baterie a zabudované nabíječky
- Nabíječka baterií
- Sací lišta, zahnutá
- robustní hliníková tlakově litá sací lišta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní podlahové mycí stroje |
|---|---|
| EAN: | 4066529118950 |
| Baterie: | 105 Ah |
| Číslo nebezpečného zboží Spojených států: | 3171 |
| Druh pohonu: | Baterie |
| Nádrž čistá/špinavá voda: | 80 / 80 l |
| Napájecí zdroj pro nabíječku baterií: | 100 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Plošný výkon praktický: | 2660 m²/h |
| Plošný výkon, teoretický: | max. 4260 m²/h |
| Počet otáček kartáčů: | 180 rpm |
| Pracovní šířka kartáčů: | 705 mm |
| Pracovní šířka sání: | 920 mm |
| Přítlak kartáčů: | 31 – 51 kg |
| Rozměry (D x Š x V): | 1490 x 958 x 1110 mm |
| Rychlost jízdy: | max. 6 km/h |
| Třída nebezpečného zboží: | 9 |
| Typ baterií: | bezúdržbové |
| Zvláštní ustanovení o nebezpečném zboží: | 666 |
| Trakční pohon: | Trakční motor |
| Délka kartonu: | 1680 mm |
| Šířka kartonu: | 930 mm |
| Výška kartonu: | 1300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Text
