Kärcher B 80 W Bp Pack 180Ah Li+D70+Dose+Rinse+AF
Kód: 15333200
Zpracujeme individuální technický návrh

Zajistíme školení obsluhy a uvedení do provozu

Dodáváme náhradní díly a příslušenství

Garantujeme záruční servis i pozáruční opravy
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis
Kompaktní podlahový mycí stroj B 80 W Bp zaujme robustní konstrukcí a vysokým výkonem. Kartáčová hlava a sací lišta jsou vyrobeny z odolného litého hliníku. Sací lišta zaručuje vynikající sací výkon. Robustní dvojitá kotoučová hlava D70 zajišťuje špičkové výsledky čištění, zatímco elektromotor pro zvedání umožňuje pohodlné pohyby kartáčové hlavy. Stroj je poháněn 180 Ah lithium-iontovou baterií, která umožňuje mezidobíjení a díky 5leté záruce výrobce zajišťuje dlouhodobou jistotu investice. I při vysokém výkonu zaručuje kompaktní konstrukce s ručním vedením optimální přehled a manévrovatelnost, k čemuž přispívá i pohon kol, který usnadňuje obsluhu a snižuje fyzickou zátěž. Dávkovací systém DOSE zajišťuje přesné a šetrné dávkování čisticího prostředku. Funkce automatického proplachování čistí nádrž na špinavou vodu bezdotykově a systém automatického plnění umožňuje pohodlné plnění s automatickým zastavením. Aplikace „Machine Connect“ umožňuje pohodlný přístup k nastavením a informacím a jejich úpravu na smartphonu.
Oblasti použití
- Ideální pro úklid maloobchodních prodejen, nákupních center a železářství
- Ideální pro čištění letišť, v průmyslu a v dopravním průmyslu
- Dobře se hodí pro dodavatele stavebních služeb, např. ve sportovních halách
Funkce
Extrémně kompaktní stroj
Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Jednoduchá manipulace, bezpečný a odolný proti poškození.
Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Dobrý přehled a hbitá ovladatelnost. Jednoduchá manipulace, bezpečný a odolný proti poškození.
Vysoce výkonná lithium-iontová baterie
Až čtyřnásobná životnost ve srovnání s olověnými akumulátory. Krátké a střední nabíjení možné bez poškození baterie. Méně výměn baterie, nižší náklady, méně prostojů.
Až čtyřnásobná životnost ve srovnání s olověnými akumulátory. Krátké a střední nabíjení možné bez poškození baterie. Méně výměn baterie, nižší náklady, méně prostojů.
Konektivita/smartphone aplikace "Machine connect"
Rozšířená nabídka funkcí a informací. Monitorování zdrojů, zvýšení produktivity, informativní animace pro údržbu a odstraňování problémů. Nastavení parametrů, úprava oprávnění KIK.
Rozšířená nabídka funkcí a informací. Monitorování zdrojů, zvýšení produktivity, informativní animace pro údržbu a odstraňování problémů. Nastavení parametrů, úprava oprávnění KIK.
Hlava kartáče a stěrka z tlakově litého hliníku
Robustní a odolné komponenty. Méně prostojů stroje a vyšší produktivita při nižších nákladech.
Robustní a odolné komponenty. Méně prostojů stroje a vyšší produktivita při nižších nákladech.
Parabolická stěrka Linatex®
Perfektní sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Menší riziko uklouznutí a méně ručních pracích.
Perfektní sání i na strukturovaných površích a v úzkých zatáčkách. Menší riziko uklouznutí a méně ručních pracích.
Systém Eco!Flow
Umožňuje dávkování vody závislé na rychlosti. Trvale dobré výsledky čištění i v zatáčkách.
Umožňuje dávkování vody závislé na rychlosti. Trvale dobré výsledky čištění i v zatáčkách.
Nový integrovaný systém dávkování čisticího prostředku "DOSE"
Přesné dávkování detergentu a detekce prázdné nádoby. Trvale dobré výsledky čištění a efektivní úspora nákladů.
Přesné dávkování detergentu a detekce prázdné nádoby. Trvale dobré výsledky čištění a efektivní úspora nákladů.
Systém proplachování nádrže Auto-Rinse
Bezdotykové čištění nádrže na špinavou vodu. Žádné cákání.
Bezdotykové čištění nádrže na špinavou vodu. Žádné cákání.
Systém plnění čerstvé vody Auto-Fill
Snadné a rychlé plnění nádrže na čerstvou vodu. Úspora času v procesu čištění, žádné přetečení díky automatickému zastavení.
Snadné a rychlé plnění nádrže na čerstvou vodu. Úspora času v procesu čištění, žádné přetečení díky automatickému zastavení.
Vybavení
- DOSE
- Pohon pojezdu
- Systém dvou nádrží
- Patentovaný systém proplachování nádrže
- Provoz pomocí aplikace
- Automatické plnění
- malé dávkování čisticího prostředku až do 0,25%
- s dávkováním vody v závislosti na rychlosti
- Barevná a provozní koncepce Kärcher
- Kärcher Intelligent Key System (KIK) s více než 30 uživatelskými jazyky a individuálními uživatelskými právy
- Možnosti upevnění Home Base pro mop nebo podobně
- Přepínač pro snadné ovládání
Obsah balení
- Baterie
- vč. baterie a zabudované nabíječky
- Nabíječka baterií
- Sací lišta, zahnutá
- robustní hliníková tlakově litá sací lišta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní podlahové mycí stroje |
|---|---|
| EAN: | 4066529119070 |
| Baterie: | 25.6 / 180 V / Ah |
| Druh pohonu: | Baterie |
| Nádrž čistá/špinavá voda: | 80 / 80 l |
| Napájecí zdroj pro nabíječku baterií: | 100 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Plošný výkon praktický: | 2660 m²/h |
| Plošný výkon, teoretický: | max. 4260 m²/h |
| Počet otáček kartáčů: | 180 rpm |
| Pracovní šířka kartáčů: | 705 mm |
| Pracovní šířka sání: | 920 mm |
| Přítlak kartáčů: | 31 – 51 kg |
| Rozměry (D x Š x V): | 1490 x 958 x 1110 mm |
| Rychlost jízdy: | max. 6 km/h |
| Typ baterií: | Li-Ion |
| Trakční pohon: | Trakční motor |
| Senzor hladiny čisticího prostředku: | 1 |
| Délka kartonu: | 1680 mm |
| Šířka kartonu: | 930 mm |
| Výška kartonu: | 1300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Text
