Kärcher KIRA BD 50
Kód: 15330500
Zpracujeme individuální technický návrh

Zajistíme školení obsluhy a uvedení do provozu

Dodáváme náhradní díly a příslušenství

Garantujeme záruční servis i pozáruční opravy
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis
Autonomní podlahový mycí stroj KIRA BD 50 je praktickým doplňkem každého úklidového týmu. Inteligentní, autonomní a vybavený funkcemi podlahového mopu účinně čistí podlahy ve středních až velkých prostorách s trvale vysokou kvalitou. To odlehčuje úklidovému personálu, který se tak může věnovat náročnějším úkolům. Intuitivní uživatelské rozhraní s velkým dotykovým displejem umožňuje rychlé nastavení robota bez nutnosti odborných znalostí. Volitelná dokovací stanice usnadňuje plně autonomní práci, včetně doplňování čisté vody, vyprazdňování špinavé vody, proplachování nádrže a nabíjení lithium-železo-fosfátové baterie s dlouhou životností. Disková kartáčová hlava je ideálním řešením pro tiché údržbové čištění na hladkých podlahách. Výkonné senzory a software zajišťují spolehlivou navigaci, bezpečné vyhýbání se kolizím a překážkám. Pro účely dokumentace a monitorování odesílá KIRA BD 50 stavové zprávy na mobilní zařízení a vytváří podrobné zprávy o úklidu v příslušném webovém portálu.
Oblasti použití
- Středně velké až velké plochy s citlivými, hladkými a lesklými povrchy
- Lze použít tam, kde je omezený prostor, i na otevřených prostranstvích.
- Vhodné pro použití ve veřejných prostorách.
- Ideální v maloobchodě, zdravotnictví a veřejných zařízeních
- Použitelný v přepravě, průmyslu i čištění budov
Funkce
Dokovací stanice (volitelné)
Umožňuje plně autonomní provoz. Zdroje může robot autonomně doplňovat (doplňování čerstvé vody, vypouštění špinavé vody, oplachování nádrže, nabíjení baterie). Volitelné příslušenství, autonomní stroj lze provozovat i bez dokovací stanice.
Umožňuje plně autonomní provoz. Zdroje může robot autonomně doplňovat (doplňování čerstvé vody, vypouštění špinavé vody, oplachování nádrže, nabíjení baterie). Volitelné příslušenství, autonomní stroj lze provozovat i bez dokovací stanice.
Osvědčená konstrukce diskových kartáčů
Mimořádně výkonné a zároveň šetrné čištění hladkých a choulostivých povrchů. Nízké opotřebení kartáčů. Široký výběr různých kartáčů a padů, včetně diamantových padů, které lze použít k dosažení/udržení lesklého povrchu.
Mimořádně výkonné a zároveň šetrné čištění hladkých a choulostivých povrchů. Nízké opotřebení kartáčů. Široký výběr různých kartáčů a padů, včetně diamantových padů, které lze použít k dosažení/udržení lesklého povrchu.
Škrabka na hrubé nečistoty
Zabraňuje vniknutí hrubých nečistot do stroje. Chrání kotoučové kartáče před hrubými částicemi nečistot. Zabraňuje ucpání sací lišty.
Zabraňuje vniknutí hrubých nečistot do stroje. Chrání kotoučové kartáče před hrubými částicemi nečistot. Zabraňuje ucpání sací lišty.
Jednoduchá obsluha
Přehledné, bezpečné řízení všech funkcí zařízení pomocí dotykového displeje. Vedení uživatele krok za krokem pro snadnou, intuitivní obsluhu. Jednoduché nastavení a užívání autonomního stroje bez zvláštních znalostí.
Přehledné, bezpečné řízení všech funkcí zařízení pomocí dotykového displeje. Vedení uživatele krok za krokem pro snadnou, intuitivní obsluhu. Jednoduché nastavení a užívání autonomního stroje bez zvláštních znalostí.
Robustní a spolehlivá navigace
Výkonné senzory se zorným polem 360° a sledováním stran. Bezpečné zamezení kolizi a objetí překážek. Inteligentní jízdy pro uvolnění v případě překážek.
Výkonné senzory se zorným polem 360° a sledováním stran. Bezpečné zamezení kolizi a objetí překážek. Inteligentní jízdy pro uvolnění v případě překážek.
Certifikace bezpečnosti pro provoz veřejnosti
Bezpečná a bezkontaktní detekce překážek, možných pádů a osob. Certifikát bezpečnosti podle normy IEC 63327. Vhodný pro provoz s pohybem veřejnosti.
Bezpečná a bezkontaktní detekce překážek, možných pádů a osob. Certifikát bezpečnosti podle normy IEC 63327. Vhodný pro provoz s pohybem veřejnosti.
Rychlé naučení autonomních tras
Intuitivní zadávání čisticích tras. Funkce Teach & Repeat pro manuální naučení přesných tras ve stísněných prostorech. Funkce Smart Fill pro autonomní plánování tras ve velkých otevřených prostorech.
Intuitivní zadávání čisticích tras. Funkce Teach & Repeat pro manuální naučení přesných tras ve stísněných prostorech. Funkce Smart Fill pro autonomní plánování tras ve velkých otevřených prostorech.
Intuitivní editace tras
Všechny parametry čištění lze snadno upravit po vytvoření trasy. Vytvoření propojených tras čištění. Přidejte zóny zákazu vstupu, filtry rychlosti, zóny zákazu čištění, zóny s klaksonem a interakční zóny.
Všechny parametry čištění lze snadno upravit po vytvoření trasy. Vytvoření propojených tras čištění. Přidejte zóny zákazu vstupu, filtry rychlosti, zóny zákazu čištění, zóny s klaksonem a interakční zóny.
Webový portál
Vzdálený přístup k podrobným informacím prostřednictvím systému Kärcher Equipment Management. Zahrnuje zprávy o čištění, upozornění, stav zařízení a další Odesílá upozornění a stavové zprávy na mobilní zařízení
Vzdálený přístup k podrobným informacím prostřednictvím systému Kärcher Equipment Management. Zahrnuje zprávy o čištění, upozornění, stav zařízení a další Odesílá upozornění a stavové zprávy na mobilní zařízení
Vybavení
- DOSE
- s dávkováním vody v závislosti na rychlosti
- Velký, dotykový displej
- Vhodný pro dokovací stanici
- Ovládání rolet/vrat připraveno
- autonomní čištění
- s režimem manuálního řízení
- Režim rampa
- Jednoduché a intuitivní nastavení bez zvláštních znalostí
- Výkonné senzory
- detekce překážek a srážek
- autonomní odbočení při překonávání překážek
- Certifikace bezpečnosti pro provoz veřejnosti
- tvorba čistících zpráv
- Výstup na mobilní koncová zařízení
- Funkce kalendáře
- Automatické plnění
- Barevná světla pro zobrazení chování a provozu robotu
- Barevná a provozní koncepce Kärcher
- elektrický a mechanický plovákový spínač
- Podtlakový senzor pro detekci ucpání
- Detekce prázdné nádržky na detergent
- Dávkování čisticích prostředků
Obsah balení
- Baterie a nabíječka
- Sací lišta vč.
- Maják
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní podlahové mycí stroje |
|---|---|
| EAN: | 4066529153272 |
| Doba nabíjení baterie: | max. 5.2 h |
| Druh pohonu: | Baterie |
| Hladina hluku: | 69 dB(A) |
| Jmenovitý příkon: | 1600 W |
| Nádrž čistá/špinavá voda: | 55 / 55 l |
| Nádržka na čisticí prostředky: | 5 l |
| Napětí: | 24 V |
| Napětí/kapacita baterie: | 24 / 160 V / Ah |
| Objem nádrže na zametené nečistoty: | 2 l |
| Plošný výkon na naplnění nádrže (cca): | cca 1830 m² |
| Počet baterií: | 2 |
| Počet otáček kartáčů: | 150 rpm |
| Poloměr otáčení, autonomní: | 1.5 m |
| Pracovní šířka kartáčů: | 600 mm |
| Pracovní šířka sání: | 750 mm |
| Průjezdní šířka, autonomní: | min. 0.9 m |
| Přítlak kartáčů: | 20 g/cm² |
| Rozměry (D x Š x V): | 1100 x 750 x 1200 mm |
| Rychlost, autonomní: | max. 4.3 km/h |
| Stoupavost: | max. 6 % |
| Teoretický plošný výkon, autonomní: | max. 2578 m²/h |
| Typ baterií: | Li-Ion |
| Výdrž baterie: | cca 3.5 h |
| Výkon motoru kartáčů: | 900 W |
| Výkon trakčního motoru: | 560 W |
| Výkon turbíny: | 630 W |
| Aktualizace softwaru jsou k dispozici do: | 2033-01-01 |
| Délka kartonu: | 1165 mm |
| Šířka kartonu: | 880 mm |
| Výška kartonu: | 1361 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Text
